W tym poradniku opisuję dokładne porady dotyczące użytkowania podpasek wielorazowych, w tym jak i ile podpasek średnio należy użyć podczas miesiączki oraz sposobów czyszczenia i przygotowania ich do następnego użycia. Poruszam w nim również problematykę nowoczesnego - szkodliwego dla zdrowia podejścia koncernów produkujących jednorazowe podpaski i tampony oraz przestrzegam przed zaufaniem kolorowym, "świeżym" reklamom tych koncernów.

Poradnik ten wskaże najlepsze praktyki obchodzenia się z podpaskami wielorazowymi BeOPEN, aby służyły jak najdłużej i jak najlepiej. Wiedza w nim zawarta pomoże również ustrzec się przed toksycznością serwowaną kobietom w imię ich zdrowia przez koncerny.


Kalendarz "Mój Kobiecy Cykl"

   Kalendarz „Mój Kobiecy Cykl” został zaprojektowany z myślą o Kobietach takich jak Ty. Jego zadaniem jest pomóc Ci lepiej zrozumieć swój cykl menstruacyjny po to, byś mogła w pełni korzystać z życia i cieszyć się nim, w prawdziwej harmonii i równowadze. 

Swój Kobiecy Cykl możesz obserwować przez kilka miesięcy, jednak, już po pierwszym miesiącu będziesz widziała, pewne zależności. Dzięki zauważeniu i rozpisaniu tego, co się dziej z Tobą i Twoimi potrzebami w trakcie Kobiecego Cyklu, będziesz miała lepszy wgląd w samą siebie. Będziesz lepiej rozumiała swoje potrzeby i to skąd wynikają.